Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Jak vybírat

Jak vybírá pneumatiky Žena v autě

Jak vybírá pneumatiky Žena v autě

Pneumatiky významně ovlivňují jízdní vlastnosti automobilu. Není však vůbec jednoduché se orientovat v nepřeberném množství jejich značek, druhů a velikostí. Zejména ženy mají problém vybrat pneumatiky tak, aby splňovaly všechna potřebná kritéria. Dámy nebojte se! Následující text vám totiž poradí, jak rozumět označení pneumatik a na co se při výběru pneumatik zaměřit. Získáte jedinečné znalosti, kterými jistě oslníte vašeho partnera.

Než začnete s výběrem pneumatik, je třeba vzít v úvahu několik základních faktorů. Musíte zohlednit své řidičské umění, kolik kilometrů najezdíte za rok nebo jaké jsou venku klimatické podmínky. Na volbu pneumatik má však největší vliv typ vozidla a jeho technický stav. Jediné co k výběru správné pneumatiky potřebujete znát je, kam jste schovala velký technický průkaz, protože všechny další informace jsou uvedeny v něm.

Pokračování na www.zenavaute.cz/index.asp

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x