Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 

Jak vybírat

Jak vybrat ty správné pneumatiky

Na jaké základní parametry pneumatiky byste měli brát zřetel při jejich výběru: 

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Jak vybírá pneumatiky Žena v autě

Pneumatiky významně ovlivňují jízdní vlastnosti automobilu. Není však vůbec jednoduché se orientovat v nepřeberném množství jejich značek, druhů a velikostí. Zejména ženy mají problém vybrat pneumatiky tak, aby splňovaly všechna potřebná kritéria. Dámy nebojte se! Následující text vám totiž poradí, jak rozumět označení pneumatik a na co se při výběru pneumatik zaměřit. Získáte jedinečné znalosti, kterými jistě oslníte vašeho partnera.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak vybrat správný rozměr pneumatik.

Pro správný výběr pneumatik doporučujeme následující postup. Na současných pneumatikách, které máte na automobilu se podívejte na údaje popsané níže a podle tohoto postupu objednávejte. Pravděpodobně se na Váš automobil dá použít i jiný typ pneumatik než máte právě na obutém vozidle.

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Jak vybrat pneu

21.1.2011Jak vybrat pneu

Před koupi správné a vhodné pneu je třeba nahlédnout do svého velkého Technického průkazu (TP). Doporučujeme,  řídit se rozměry, které jsou v TP uvedeny. Jednotlivá čísla si rozebereme podrobněji.

Detail DISKUTOVAT (6 příspěvků)

Jak vybrat pneumatiky podle stylu jízdy, typy pneumatik.

1) Při výběru pneumatik pro svůj vůz vycházíme z údajů ve velkém technickém průkazu, kde jsou uvedeny údaje o pneumatikách povolených pro užívání na Vašem vozidle. Tyto údaje se skládají z rozměru pneu (např. 205/55 R16), indexu nosnosti (např. 91) a z indexu rychlosti (např. W).

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x