Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Letní pneumatiky

Přezout zimní pneumatiky se rozhodně vyplatí

Přezout zimní pneumatiky se rozhodně vyplatí

Než se nadějeme, zaklepe zima na dveře. S jejím příchodem se podstatně zvyšují nároky na bezpečnou jízdu a její zásadou číslo 1 je vždy zimní pneumatika. Zima s sebou přináší nízké teploty, náledí, mokro a sníh, to znamená, že nás na silnicích čeká mnohem víc překvapení, než za teplého počasí. A jednoduché přirovnání?

I my se s příchodem zimy přezouváme do pohodlné teplé obuvi a letní sandály uklízíme do skříní. Dny se pomalu krátí a teploty letních dnů klesají. Nebude to dlouho trvat a rtuť na teploměru bude atakovat 0oC, což je jasným signálem k tomu, abychom své auto připravili na zimu. Zásadou bezpečné jízdy je i kvalitní pneumatika, a to platí v zimě dvojnásob. Proč si zimní pneumatiky pořídit? Podstatně zkracují brzdou dráhu, ty standardní jsou za přijatelnou cenu, zaručí menší opotřebení letních pneumatik, které jsou v zimě mimo provoz a pro hovoří dokonce i statistiky. Ty jasně dokazují snížení počtu dopravních nehod.
 

 

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Hana  (4.12.2018 22:42)

Dobrý den, jsem absolutní odpůrce kupování ojetých a použitých pneumatil. Myslím, že se rozhodně ojeté pneumatiky nevyplatí ani na menší popojížďky. Podle me se takto kupují zající v pytli. Chápu že za pneumatiky nechcete dát moc peněz, ale tohle mi přijde jako blbost.. Já loni kupovala pneumatiky zde https://www.pneuok.cz jedná se o speciální obchod, kde ti nejen poradí, jaké pneumatiky budou pro tvoje auto nejlepší, ale zároveň jsou cenově dostupné a myslím si, že než kupovat ojeté pneu, které zachvíli vyhodíš, tak se vyplatí koupit si nové a kvalitní, které vydrží. Ale jak říkám, je to můj názor:)


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe