Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Letní pneumatiky

Přezout zimní pneumatiky se rozhodně vyplatí

Přezout zimní pneumatiky se rozhodně vyplatí

Než se nadějeme, zaklepe zima na dveře. S jejím příchodem se podstatně zvyšují nároky na bezpečnou jízdu a její zásadou číslo 1 je vždy zimní pneumatika. Zima s sebou přináší nízké teploty, náledí, mokro a sníh, to znamená, že nás na silnicích čeká mnohem víc překvapení, než za teplého počasí. A jednoduché přirovnání?

I my se s příchodem zimy přezouváme do pohodlné teplé obuvi a letní sandály uklízíme do skříní. Dny se pomalu krátí a teploty letních dnů klesají. Nebude to dlouho trvat a rtuť na teploměru bude atakovat 0oC, což je jasným signálem k tomu, abychom své auto připravili na zimu. Zásadou bezpečné jízdy je i kvalitní pneumatika, a to platí v zimě dvojnásob. Proč si zimní pneumatiky pořídit? Podstatně zkracují brzdou dráhu, ty standardní jsou za přijatelnou cenu, zaručí menší opotřebení letních pneumatik, které jsou v zimě mimo provoz a pro hovoří dokonce i statistiky. Ty jasně dokazují snížení počtu dopravních nehod.
 

 

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x