Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Ostatní

Auto pro ženu

Auto pro ženu

O tom, že barva je prvotním kritériem pro ženu při výběru auta, bylo napsáno mnoho. Z ankety uspořádané magazínem Žena v autě, ve kterém odpovídaly pouze ty řidičky, které mají najeto 20 000km a více vyplývá, že vzhled a barva jsou překvapivě až na posledním místě při volbě nového auta.

 

Se vzrůstajícím počtem najetých kilometrů a získaných zkušeností jsou totiž ženy – řidičky mnohem citlivější na prostor, jízdní vlastnosti, bezpečnost a výkon vozu s ohledem na úspornost.  Zkušené řidičky se proměňují v opravdové řidičky odbornice. Kdepak barva. Ženy jsou praktické a primárně se zajímají o prostornost, jízdní vlastnosti a ekonomičnost provozu.

V anketě mimo jiné na sebe prozradily, že jejich auto musí mít větší výkon a dobrou akceleraci proto, aby i se všemi cestujícími bezpečně předjely například náklaďák v kopci. Při volbě nového auta jim také nedělá obtíže rozpočítat si provozní náklady během prvních let a adekvátně tomu se rozhodnout pro auto s nejvíce atraktivním poměrem cena/výkon.

Uvnitř auta musí být vše jasně po ruce a musejí mít dobrý výhled z vozu z důvodu bezpečnosti. Chytré bezpečnostní pomocníky v podobě signalizace mrtvém úhlu, zadních nebo bočních parkovacích kamer nebo bezpečného rozjezdu do kopce pochopitelně vítají a žádají si je.

Hitem je automatické otevírání a startování auta, aniž by řidička musela vyndat klíč z kabelky či kapsy a elektrické otevírání zavazadlového prostoru, kdy se páté dveře stisknutím ovládání na klíči samy otevřou. Velmi ceněným doplňkem jsou také adaptivní světlomety reagující na pohyb volantu. No a samozřejmě nesmí chybět ani klimatizace, bez ní to dnes už snad ani nejde.

K nejoblíbenějšímu ženskému segmentu vozů v poslední době nepatří překvapivě malá auta, o kterých se mluví jako o kabelkách pro holky ale kategorie SUV sportovně městských aut, u kterých si ženy především pochvalují právě větší pocit bezpečí, přiměřenou velikost kufru a dominantní vzhled.

Internetový magazín Žena v autě je jediným nezávislým magazínem v ČR určeným speciálně ženám - řidičkám. Magazín sleduje trendy ze světa aut, módy, kosmetiky i nové dopravní značky. Přináší čerstvé informace o nových autech. Radí, jak dbát bezpečné jízdy, ale zároveň nabízí i možnost zábavy díky zajímavým soutěžím pro své čtenářky.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x