Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Pneumatiky

Jak pečovat o pneumatiky?

Jak pečovat o pneumatiky?

Mnozí řidiči si snad ani neuvědomují, že pneumatiky jsou nezbytnou součástí každého vozu. Kdybychom se snažili popsat jejich funkci, tak bychom asi nejlépe vše vystihli tak, že nám pneumatika umožňuje kontakt vozu v vozovkou. Je to zcela prozaické a není na tom nic zázračného, ale vždy nenajde někdo, kdo si tohoto není vědom.

Kvalita našich pneumatik rozhoduje hlavně o tom, zda se budeme moci na silnicích cítit bezpečně či nikoliv. Když se dostaneme do nějaké obtížné – těžko řešitelné situace, tak se vždy projeví naše pneumatika, která nás buď udrží nad vodou a odvrátí v poslední chvíli nebezpečnou havárku, nebo se prostě vše pokazí, jelikož pojedete právě na sjetých pneumatikách, takže se ani nemůžete divit, že jste si zničili celý vůz.

Zdroj: www.udrzbavozidla.cz/udrzba-pneu.html

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x