Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Pneumatiky

Jaké letní pneumatiky jsou nejlepší?

Jaké letní pneumatiky jsou nejlepší?

Chystáte se nakupovat letní pneumatiky? Mají autu poskytnout co nejlepší přilnavost na silnici, anebo uspořit co nejvíce paliva? Německý autoklub ADAC jako každým rokem zveřejnil testy nových plášťů a jeho výsledky mohou při volbě těch nejvhodnějších pneumatik pomoci. Hodnocení německého autoklubu zahrnuje pět kategorií.

Kromě vlastností na suchu a za mokra se posuzuje hlučnost pneumatik, vliv na spotřebu a rychlost opotřebení. Mezi jízdní vlastnosti se přitom počítají podkategorie, jako je ovladatelnost, stabilita či brzdění, k nimž na mokré vozovce přibývá schopnost odolávat aquaplaningu.

Zdroj: www.tyden.cz/rubriky/auta/auto-tema/jake-letni-pneumatiky-jsou-nejlepsi_163102.html

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x