Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Výsledky testů

Test: Jaké letní pneu vybrat?

Test: Jaké letní pneu vybrat?

Chystali jste se přezout ze zimních na letní a zjistili, že by si vaše auto zasloužilo nové letní pneumatiky? I když potřebujete ušetřit, měli byste se při nákupu vyhnout těm levným, které jsou vyrobeny v Číně. Jízda na nichtotiž není bezpečná. Vyplývá to z výsledků každoročního testu kvality pneumatik, který udělal německý ADAC.

To, že si vyberete kvalitní pneumatiky vám zajistí nejen větší bezpečí, jízdní komfort, ale i to, že nezvýší spotřebu vašeho auta ani vás nebudou obtěžovat hlukem. Navíc se také nebudou tak rychle opotřebovávat.

Zdroj: www.blesk.cz/clanek/servis-auto/134515/test-jake-letni-pneu-vybrat.html

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Jirka  (27.3.2017 17:56)

Dobrý den, děkuji za tipy. Co se týče výběru pneumatik, koukněte se na tyhle stránky: http://www.pneu-kvalitne.cz/testy-pneumatik. Třeba se vám budou hodit.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x