Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Výsledky testů

Test zimních pneu 2010: Vyplatí se připlatit, čínské pneu jsou propadák

Test zimních pneu 2010: Vyplatí se připlatit, čínské pneu jsou propadák

Skóre testu zimních pneumatik pro rok 2010 je oproti loňskému výrazně horší. Z dvaceti osmi testovaných sad zimních pneumatik získalo pouze pět za svoji celkovou kvalitu známku »dobře«. Vloni, kdy se testovaly rozměry 185/60 R14T a 205/55 R16H, to přitom bylo jedenáct z třiceti čtyř.

Čtyřem modelů uniklo dobré hodnocení velmi těsně; zradilo je především jejich chování na sněhu, případně na náledí. Rada k obezřetnosti při výběru platí letos ještě více než vloni, zároveň platí i rada vyhýbat se pneumatikám neznámých značek čínské provenience.

Zdroj: www.nasepenize.cz/test-zimnich-pneu-2010-vyplati-se-priplatit-cinske-pneu-jsou-propadak-7606

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x