Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Výsledky testů

Test zimních pneu 2010: Vyplatí se připlatit, čínské pneu jsou propadák

Test zimních pneu 2010: Vyplatí se připlatit, čínské pneu jsou propadák

Skóre testu zimních pneumatik pro rok 2010 je oproti loňskému výrazně horší. Z dvaceti osmi testovaných sad zimních pneumatik získalo pouze pět za svoji celkovou kvalitu známku »dobře«. Vloni, kdy se testovaly rozměry 185/60 R14T a 205/55 R16H, to přitom bylo jedenáct z třiceti čtyř.

Čtyřem modelů uniklo dobré hodnocení velmi těsně; zradilo je především jejich chování na sněhu, případně na náledí. Rada k obezřetnosti při výběru platí letos ještě více než vloni, zároveň platí i rada vyhýbat se pneumatikám neznámých značek čínské provenience.

Zdroj: www.nasepenize.cz/test-zimnich-pneu-2010-vyplati-se-priplatit-cinske-pneu-jsou-propadak-7606

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Hana  (8.6.2018 23:21)

Dobrý den, jsem absolutní odpůrce kupování ojetých a použitých pneumatil. Myslím, že se rozhodně ojeté pneumatiky nevyplatí ani na menší popojížďky. Podle me se takto kupují zající v pytli. Chápu že za pneumatiky nechcete dát moc peněz, ale tohle mi přijde jako blbost.. Já loni kupovala pneumatiky zde https://www.pneuok.cz jedná se o speciální obchod, kde ti nejen poradí, jaké pneumatiky budou pro tvoje auto nejlepší, ale zároveň jsou cenově dostupné a myslím si, že než kupovat ojeté pneu, které zachvíli vyhodíš, tak se vyplatí koupit si nové a kvalitní, které vydrží. Ale jak říkám, je to můj názor:)


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe