Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Zimní pneumatiky

Jak mají vypadat zimní pneumatiky

Jak mají vypadat zimní pneumatiky

Šestkrát větší riziko nehody – to je nebezpečí, jež přináší řidičům jízda po zimních silnicích. Pokud chcete toto riziko zmenšit, samozřejmostí by mělo být přezují kol na zimní pneumatiky. Přezouváte na zimní pneumatiky?

Za poslední roky se počet lidí, kteří pravidelně mění letní pneumatiky za zimní a naopak rapidně zvedl. Ale stále je tu velký podíl lidí, kteří to nedělají. Proč? Velká část takových řidičů se obhajuje tím, že jezdí jen ve městě, kde se sníh a náledí vyskytuje na silnicích jen výjimečně a několik procent řidičů má dokonce za to, že se letní a zimní pneumatiky liší pouze svým názvem.

 
 

Zdroj: tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecnost-a-zakony/na-zimni-silnice-patri-zimni-pneumatiky.html

 

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x