Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Zimní pneumatiky

Zimní pneumatika nemusí být drahá, nejlevnější ale rozhodně nekupujte

Zimní pneumatika nemusí být drahá, nejlevnější ale rozhodně nekupujte

Právě nyní většina motoristů přezouvá letní pneumatiky za zimní. Pokud jste si pneumatiky ještě nekoupili, následující článek vám pomůže s jejich výběrem. Jako obvykle platí, že nemá smysl kupovat nejlevnější pneumatiky pochybné kvality, dobrou službu udělá i levné značkové "obutí".

Předně – při nákupu zimních pneumatik vždy kupujte celou sadu, tj. všechny čtyři. Cena kvalitních pneumatik začíná zhruba na částce 1300 Kč / kus, těm levnějším z hobby prodejen a hypermarketů se vyhněte. V testech propadají i čínské pneumatiky za až podezřele nízkou cenu.

Zdroj: www.novinky.cz/auto/215760-zimni-pneumatika-nemusi-byt-draha-nejlevnejsi-ale-rozhodne-nekupujte.html

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x