Vše o pneumatikách
a jejich správném výběru

Doporučujeme

Myslete na zimu již nyní. Nakupte zimní pneumatiky na Pneumatiky.cz za výhodné ceny. Velké množství značek i rozměrů, doručení od 24 hodin.

 

Kamera do auta je tématem specializovaného portálu, který vás provede koupí, hlavními funkcemi a právními souvislostmi nákupu autokamery.

 
Zimní pneumatiky

Zimní pneumatika nemusí být drahá, nejlevnější ale rozhodně nekupujte

Zimní pneumatika nemusí být drahá, nejlevnější ale rozhodně nekupujte

Právě nyní většina motoristů přezouvá letní pneumatiky za zimní. Pokud jste si pneumatiky ještě nekoupili, následující článek vám pomůže s jejich výběrem. Jako obvykle platí, že nemá smysl kupovat nejlevnější pneumatiky pochybné kvality, dobrou službu udělá i levné značkové "obutí".

Předně – při nákupu zimních pneumatik vždy kupujte celou sadu, tj. všechny čtyři. Cena kvalitních pneumatik začíná zhruba na částce 1300 Kč / kus, těm levnějším z hobby prodejen a hypermarketů se vyhněte. V testech propadají i čínské pneumatiky za až podezřele nízkou cenu.

Zdroj: www.novinky.cz/auto/215760-zimni-pneumatika-nemusi-byt-draha-nejlevnejsi-ale-rozhodne-nekupujte.html

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Hana  (4.12.2018 22:42)

Dobrý den, jsem absolutní odpůrce kupování ojetých a použitých pneumatil. Myslím, že se rozhodně ojeté pneumatiky nevyplatí ani na menší popojížďky. Podle me se takto kupují zající v pytli. Chápu že za pneumatiky nechcete dát moc peněz, ale tohle mi přijde jako blbost.. Já loni kupovala pneumatiky zde https://www.pneuok.cz jedná se o speciální obchod, kde ti nejen poradí, jaké pneumatiky budou pro tvoje auto nejlepší, ale zároveň jsou cenově dostupné a myslím si, že než kupovat ojeté pneu, které zachvíli vyhodíš, tak se vyplatí koupit si nové a kvalitní, které vydrží. Ale jak říkám, je to můj názor:)


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe